top of page
vision-mission-ННЦМІ -Надання допомоги при стихійних бідах або надзвичайних ситуаціях

Головна  > Наші цілі Надання допомоги при стихійних лихах

Надання допомоги при стихійних бідах або надзвичайної ситуації

ННЦМІ -Надання допомоги при стихійних бідах або надзвичайних ситуаціях

Як імовірно діє ННЦМІ?

На жаль, найрізноманітніші неприємності відбуваються щодня в будь-якій частині земної кулі з багатьох причин. Ми згодні з експертними висновками фахівців ООН, що частота і серйозність гуманітарних надзвичайних ситуацій, що виникають внаслідок впливу зміни клімату (таких як посилені шторми, посухи, лісові пожежі, спалахи хвороб, переміщення населення), збережуться і багаторазово збільшаться, якщо загальні викиди вуглецю не буде скорочено, а підвищення температури не стабілізується.

Визнаючи критичну потребу в умовах, що потребують надзвичайної та надзвичайної гуманітарної допомоги, ННЦМІ пропонує певний підхід: рішення відповідно до інструкцій, зазначених у конституції України. Такий підхід успішно використовують колеги по всьому світу  які працюють спільно з урядами, неурядовими організаціями, організаціями державної служби.

Наша відповідь на потреби муніципалітетів включає безліч різноманітних енергозберігаючих рішень, з числа надання послуг нашої організації , а також розміщення інформаційних продуктів на сторінках новин нашого сайту та групах у соціальних мережах, щоб виниклі потреби могли бути задоволені за рахунок більш швидкого реагування при надзвичайних ситуаціях .

bottom of page